« Úvod | Kai Marcus Jackman »

Georg Dark Black


Celé jméno postavy
George Dark Black

Strucný popis
Výška 187 cm, váha 90 kg, svalnatý, atletické postavy, středně dlouhé, černé, věčně rozcuchané vlasy a hnědé oči

Druh hůlky
16 palců dlouhá, dřevo ze stromu fénixů (po tisíciletí na něm hnízdily) uvnitř se nachází opracovaný střed zubu baziliška.

Rasa
Čaroděj

Povolání
Student

Minulost
Je z rodu slavných Blacků, ale pro svoji výjimečnost byl ukryt ve světě mudlů v centru Nev Yorku, aby ho nenašlo ministerstvo kouzel před kterým byl zatajen. Ani většina jeho rodiny nevěděla že vůbec existuje, všichni mají za to ze zemřel při porodu. Vyrůstal s vědomím že je obyčejný člověk. Ve svých 4 letech zjistil ze není obyčejný, stala se mu totiž tato příhoda: Šel s chůvou ven, najednou v liduprázdném parku z křový vylétl zelený paprsek a byla slyšet slova ,,avada kedavra´´ . Chůva dostala tak zvláštní a přihlouplí výraz ze se musel začít smát (vždy se smál smrti, z které měl doslova potěsění). Když padla mrtvá k zemi, vystoupil z křoví člověk v černém hábitu a s hadem vytetovaném na předloktí. ,,Georgi Dark Blacku před tvým osudem tě nikdy neschovají věštba mluví jasně až budeš mít svojí hůlku a přijmou tě do bradavic tak´´ v tu chvíli okolo smrtijeda začaly lítat kouzla ,, Pán zla tě pozdravuje´´ stačil ještě říct a zmizel. Ještě chvíli se zmateně díval za smrtijedem a poté sjel jeho pohled na mrtvou chůvu. Měl sice radost že viděl smrt kterou začal zbožňovat, ale chůvu mel rád, hodně rád. Začal v něm vzrůstat vztek, cítil jak se v něm vaří krev, jak nenávist prostupuje všemi buňkami jeho těla. Když tu najednou pocítil nutkání sáhnout chůvě do kabelky. Nahmatal tam tvrdou podlouhlou krabičku, byla celá černá a když ji otevřel tak byla potáhlá krvave rudým sametem. Cítil že k sobe odjakživa patří. V tu chvíli doběhly kouzelníci, poznal v nich své příbuzné a spoustu jiných, neznámích. ,,Stihly jsme to akorát v čas, si v pořádku Georgi´´ V tu chvíli všichni kouzelníci ztuhly a oběvil se tam opět ten smrtijed. ,,Georgi všichni sou zmraženi kouzlem a já je teď zabiji abys viděl opravdovou smrt´´. Ve chvíli kdy začal pronášet zaklínadlo avada kedavra Georg mávnul hůlkou a smrtijed odletěl kus zpět a hůlka mu vyletěla z ruky. Smrtijed se na něj podíval,, ty se mnou chceš bojovat??? Vždyť ani neumíš žádné kouzlo´´. ,,Jedno sem od tebe slyšel avada kedavra´´ z Georgii hůlky vylétl zelený paprsek kouzla a smrtijed se s vyjeveným výrazem a se slovy ,,Si náš, už pro tebe není cesty zpět´´ zhroutil k zemi. Kouzelníci rychle sebrali George a zmizely. Od té doby znal jen utíkání schovávání. Když mu bylo řečeno po kom je ta hůlka, tak tomu ve svém věku a neznalosti kouzelnického světa nepřikládal žádnou váhu, ale později zjistil že je to důležitý poznatek. Jeho hůlka patřila totiž prvnímu Blackovi a byla předávána spolu s věštbou, která se boužel někde ztratila a spousta čarodějů, i kouzelných bytostí jí stále hledá. Ministerstvo kouzel o něm již ví ale nemůžou mu dokázat že kouzlil a ani že někoho zabil jelikož se ukázalo že je hodně vnímavý, inteligentní, bystrý a výřečný. Kolej pro něj byla jasná volba Z M I J O Z E L..
Nesnáší:
stereotyp, strach, luštěniny a nudu
Miluje:
smrt, šikanu srábků (ne těch co sou slabý, ale těch kteří sou sraby), nebezpečná kouzla a alkohol.
Zvláštní znamení:
nenechá se ničím vyvést z klidu a chladného uvažování, dokáže najít východisko ze situace kde to ostatní již vzdávají a používá rád lektvary i v boji.
george dark black
21.07.2009 13:05:12 | Autor: adminky | stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se