« Úvod | Eleanor Du Weldenvarde... »

Devil Red Black


Celé jméno postavy
Devil Red Black

Stručný popis
Vysoký, nezdravě bledý, dlouhé černé vlasy až po lopatky.

Druh hůlky
Nikdo nikdy nezjistil jaké dřevo ani její obsah jednou mu proste ležela u dveří. Tvrdí se že je ze vzácného stromu života a obsahuje duši pravěkého tvora který byl tisíckrát nebezpečnější něž draci, no kdo ví.

Minulost
Vyžívá se ve výrobě lektvarů a sám je na sebe testuje, proto má takovou nezdravou barvu, ale má to i výhody dokáže číst myšlenky, aniž by použil kouzlo, čarovat beze slov a dokonce i bez hůlky, je mu už 160 let a vypadá na 20-25 a další věci, o kterých ještě neví. Kdysi býval Bystrozorem živil se tím 125 let, ale pak toho nechal a začas se starat o svého synovce který se jmenuje George Dark Black apřed lordem Voldemortem který ho chce dostat do své armády. Jako jediný ví, jak zní věštba o Darkovi. Proto šel učit na Bradavice, aby mu byl nablízku a mohl ho připravit na naplnění věštby. A v Prasinkách si chce otevřít obchod s lektvary a alchymistickými potřebami

Rasa
čaroděj

Povolání
Učitel


Ovládá perfektně lektvary, vymyslel lektvar dlouhověkosti, čte myšlenky, aniž by chtěl, což je občas nevýhoda, umí kouzlit bez hůlky i beze slov, a stále ještě neví co všechno jelikož nezná účinky několika lektvarů, který vymyslel a čeká, až bude mít dost času je na sobě vyzkoušet.
devil red black
03.10.2009 21:39:35 | Autor: Adminky | stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se