« Úvod | Andrej Gurijevič »

Ryūketsu No Rōza


Celé jméno postavy
Ryūketsu No Rōza
流血のローザ
Popis
Patnáctiletá, štíhlá dívka. Má míšený vzhled...napůl evropanka, napůl asiatka. Má středně velké hnědé oči, černé dlouhé vlasy s ofinou a plné rty..Když není ve škole nosí hedvábná trička s asijskými vzory a střihem... už od malička ovládá několik bojových sportů a katana ji říká paní. Víc než hůlku raději používá katanu a wakizashi. Kouzly ale předčí i zkušenější kouzelníky. Je mírnější povahy ale dokáže se taky rychle naštvat... Hůlku v podstatě nepotřebuje, stačí na něco pomyslet a ono se to vyplní..
Hůlka
Dřevo čajovníku. Výplň hůlky z měsíčního kamene.
Minulost
Od mala vyrůstala v Japonsku a už ve čtyřech letech se učila za dohledu svého přísného otce bojovým uměním...Ovládá jak boj s mečem tak i dálkový boj a taky woodoo.. Dlouho cvičila u svého mistra a dosáhla titulu ninji... Studovala několik let na japonské škole čar a kouzel ale po nějaké době z neznámých důvodů musela i s rodinou emigrovat do Británie...Dostala dopis z Bradavic že může dostudovat kouzla tam...Přijala a od té doby se dále vzdělává ve škole čar a kouzel v Bradavicích. Moudrý klobouk ji zařadil do Mrzimorské koleje.
Rasa
Čarodějka, metamorfomág

Povolání
Studentka


Ryūketsu No Rōza
12.12.2009 16:27:54 | Autor: adminky | stálý odkaz

Komentáře

1 komentářů:
  • 01.04. 14:01, Triana

    Hladáte RPG ktorá už beží niekolko rokov? Chcete byť pracovník ministerstva alebo patriť k nejakej temnej organizácii? Navštívte nás: kouzelne-ministerstvo.nolimit.cz latexom sa dostanete aj do iných častí tohto sveta.


přidat komentář
<< úvod

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se